• Novo
2 Komada/mnogo 10/100M 4XRJ45 1XFC Singlemode Daul Optičkog Medija Pretvarač 25 KM za HD Kameru Vlakna Prijenos Sustav

2 Komada/mnogo 10/100M 4XRJ45 1XFC Singlemode Daul Optičkog Medija Pretvarač 25 KM za HD Kameru Vlakna Prijenos Sustav

KM 73.48

Iznos
U trgovini.

6 nas
Malo greška stopa
MTBF
100 000 sati
DOVEO
MOĆ (moć), FX VEZA/ČIN (vlakna veza/akciji)
FDX (FX pun dupleks mode), FX100 (Vlakna, sa transmisijom stopa od 100 MILIONA)
TP1/2/3/4 LINK/ČIN (1/2/3/4-luke uvrnuto para veza akciji)
TP1/2/3/4100 (1/2/3/4-luke uvrnuto para, sa transmisijom stopa od 100 MILIONA)
Moć
Ulaz 100-240 V(OD 0,6 A) 50/60 HZ ,DC5 V/2 A (vanjski)
Potrošnja energije
2.
Osobine :
Uključi prilagodljive 10 Mbps i 100 Mbps Ethernet mreže, zbog pogodnosti mreže nadogradnju;Efikasan izgradio-prebacujem u jezgro, da provede protok kontrolu i smanjiti emisiju paketa;
Pružanje četiri nezavisni 10/100 Mbps prilagodljiva prebacivanje-tip uvrnuto par luke, da provede električne interfejs pojačanje i multi-korisnik pristup;
Pružanje četiri električne interfejsa na osnovu VLAN postavljanje prekidača, i podršku veza korisnika iz različitih jedinice;
Podrške pun-dupleks i pola dupleks prijenos nacina i sposoban za automatsko pregovaranje;
Podrške automatsko prijelaz uvrnuto par luke, zbog pogodnosti sistem srediti i ugradnja;
Podrške prijenos extra-dugo paketa (sa maksimalnim dužina 1552 bajtova);
Podrške Kvalitet Uslugu (Qo S) i osiguranje prijenos Vo IP paketa;
Podršci u Razmaku od Drveta Protokol (STP) formirati višak mreže;Nizak potrošnja energije, nisko vrućine disipaciju i sposoban za stabilne operaciju zbog dugog perioda vremena;
Podrške jedan način i jednog vlakna , širi zahtjeve od korisnika;
Specifikacije :
Parametar
Specifikacije
Režim prenosa
10/100 Mbps
Standard
IEEE802. Druge zemlje 40-60 posao dana, točno vrijeme isporuke zavisi od poštanski proces.Mi smo jedini brod u Alipress potvrdio adresu.
Vrati :
1. Mi će automatski da ostavim pozitivan feedback da svaki kupca da završite transakciju. Potrebno je oko 30-40 dana (SAD, AU, AU,).Uplate moramo biti sigurni platni procesor Deponovan.
to podržava dvije vrste mreže veza medija : 10/100 Base-TX i 100 Base-FX.3d u Razmaku od Drveta Standard
Talasnu dužinu
1310nm/1550nm
Prijenos udaljenost
Dual-vlakana multi-modu : 2 Km; dual-vlakana jedan način : 25/40/60/80/100/120 km; jedan-vlakana jedan način : 25/40/60/80/100 Km
Kategorija-5 uvrnuto par : 100m
Luke
Jedan RJ45 veza, povezan sa STP/UTP kategorija-5 uvrnuto par
Jednog vlakna luku : Multi-mode - MR ili ST (vlakna veličine : 50,62.

Parametri proizvoda

:
jyttek
:
JYT-DS814-20
Transimission Udaljenost :
20KM
mode:
Singlemode Daul Vlakna
moć:
Vanjski moć
Podaci Stopa:
10/100M
Talasnu dužinu:
1310nm
UTP:
4*RJ45
Dimenzije:
26mm(Visine)*70mm(Širina)*93mm(Dubinu)
Skladište temperatura:
-40~70oC
Vlakna Luku:
FC

To se sviđa i kupcima